جزئیات خبر

بهترین مقاصد گردشگری آمریکای جنوبی را بشناسید.


آمریکای جنوبی یکی از زیباترین حوزه‌های طبیعت گردی و جهانگردی را در خود جای داده است. اگرچه اغلب این جذابیت‌ها دور از دسترس هستند و سفر به آنها آنچنان که باید به گردشگران تور مسافرتی پیشنهاد نمی‌شود. اما اگر جزو طبیعت گردان حرفه ای باشید می‌توانید با ترتیب دیدن تور طبیعت‌گردی از جذابیت‌های فوق العاده زیبای نواحی لذت ببرید و تور‌ مسافرتی لذت بخشی را تجربه کنید.

986

آمریکای جنوبی یکی از زیباترین حوزه‌های طبیعت گردی  و جهانگردی را در خود جای داده است. اگرچه اغلب این جذابیت‌ها دور از دسترس هستند و سفر به آنها آنچنان که باید به گردشگران تور مسافرتی پیشنهاد نمی‌شود. اما اگر جزو طبیعت گردان حرفه ای باشید می‌توانید با ترتیب دیدن تور طبیعت‌گردی از جذابیت‌های فوق العاده زیبای نواحی لذت ببرید و تور‌ مسافرتی لذت بخشی را تجربه کنید.

1) Argentina

آرژانتین دومین کشور بزرگ دنیا است. این کشور با کشورهای شیلی، بولیوی، پاراگوئه و برزیل مرز مشترک دارد.این کشور به دلیل بهره مندی به طبیعت زیبا و حیات وحش منحصر به فرد معروفیتی جهانی دارد. بینرس‌ایرس به عنوان معروف ترین شهر آرژانتین شناخته می‌شود. اگرچه این شهر پایتخت آرژانتین است. فرهنگ، سنت و مدرنیته را در هم آمیخته و مقصدی عالی برای تمام تورهای مسافرتی است. آرژانتین از جهت دیگر به دلیل بهره مندی به طبیعت فوق‌العاده زیبا معروف است. می‌توانید در قالب تورطبیعت گردی از کوهستان های اطراف دیدن کنید و نهایت لذت را از تور طبیعت گردی خود ببرید.

2) Uruguay

این کشور در سواحل غربی آتلانتیک واقع شده است. سواحل اوروگوئه با زیبایی‌ها و جذابیت خاص خود شهرتی بین المللی دارد. می‌توان در این کشور از انواع تفریحات آبی و ساحلی، دهکده‌های زیبای ماهیگیری و حیات وحش فوق العاده دیدن کرد. فرهنگ خاص و غنی این کشور آن را به عنوان یک کشور فوق العاده بین گردشگران تور مسافرتی معرفی کرده است. رقص‌های سنتی، فستیوال‌های عمومی، موزیک‌های خاص و محلی همه و همه موجب شده اند. که گردشگران تور مسافرتی این کشور را برای سفر انتخاب کنند.

3) Costa Rica

این کشور که در آمریکای مرکزی واقع شده از شمال با نیکاراگوئه و از جنوب با پاناما همسایه است. این کشور که از شرق به اقیانوس آرام منتهی می‌شود و از غرب به دریای کارائیب، طبیعتی فوق العاده دارد. این منطقه مملوء است از آتش فشان‌های متعدد و دیدنی. 7 مورد از این آتش فشان‌ها همچنان فعال هستند و می‌توان فوران های آنها را از نزدیک مشاهده کرد. کاستاریکا با آب و هوای مطبوع و گرم سیری خود گردشگران تورهای‌ مسافرتی را به خود جذب می کند. از جهت دیگر سواحل فوق العاده‌ی این کشور برای گشت گذار عالی به نظر می‌رسد.

4) Cuba

این کشور به عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است و می‌تواند مقصد فو‌ق‌العاده ای برای آن دسته توریست هایی است که به تنهایی سفر می‌کنند. همین جریان موجب شده که این کشور مقصدی فوق العاده برای انواع تور مسافرتی است و گردشگران در قالب تور طبیعت گردی از جذابیت‌های شهری و همچنین طبیعت زیبای آن دیدن می‌کنند. این شهر از جهت دیگر سواحلی ناب و دیدنی دارد. با انواع تفریحات آبی. می توانید تور طبیعت گردی ترتیب ببینید و از نقطه نقطه‌ی کوبا بازدید کنید. در تور مسافرتی خود جنگل‌های انبوه و زیبا را فراموش نکنید. این تجربه می‌تواند از عالی ترین بخش‌های سفر شما به کوبا باشد.

منبع: http://hamgardi.com

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir