جزئیات خبر

برترین قصرهای اشرافی اروپا را بشناسیم


اروپا قاره‌ای است سبز. قاره‌ای با پیشینه‌ای تاریخی و پر فراز و نشیب می‌توان در هر منطقه از آن قصری، عمارتی، کلیسایی با شکوه را دید و محو عظمت معماری این قاره‌ی سبز شد.

510

اروپا قاره‌ای است سبز. قاره‌ای با پیشینه‌ای تاریخی و پر فراز و نشیب می‌توان در هر منطقه از آن قصری، عمارتی، کلیسایی با شکوه را دید و محو عظمت معماری این قاره‌ی سبز شد. اگر قصد دارید به قاره‌ی همیشه زیبای اروپا سفر کنید بد نیست سری به برترین قصرهای این قاره بزنید و خاطراتی فوق العاده را در سفرنامه ی خود به ثبت برسانید.

 مقاصد گردشگری

1) BRAN CASTLE, BRAŞOV، رومانی

تور مسافرتی خود را با سفر به رومانی و بازدید از این قصر تاریخی آغاز کنید. طبق افسانه‌هایی که از قدیم بین محلی‌ها رواج دارد این قلعه محل زندگی دراکولای معروف است. این قصر در حال حاضر یکی از جذابیت‌های دیدنی در رومانی است و توسط گردشگران انواع تور مسافرتی مورد بازدید قرار می‌گیرد.

اروپا

2) CHAMBORD CASTLE، فرانسه

این قصر می‌تواند گویای عظمت هنر معماری فرانسویان باشد. قصر در سال 1519 توسط یکی از اشراف زادگان منطقه ساخته شد. صد اتاق پذیرایی در این قصر وجود دارد و می‌توانید آزادانه از آنها بازدید نمائید. برخی زوایای این قصر اشرافی توسط نقاش معروف لئوناردو داوینچی طراحی شده و به زیبایی آن افزوده. در این مجموعه‌ی سلطنتی می‌توانید باغ‌ها، زمین‌های بازی و ... را مشاهده کنید و تور یک روزه ی فوق العاده‌ای را در آن بگذرانید.

قصر اروپایی

3)BOJNICE CASTLE, BOJNICE، اسلواکی

قصر بوجنیک به طور حتم یکی از معروف‌ترین قصرهای اسلواکی است و هر روزه توسط گردشگران مشتاق تورمسافرتی مورد بازدید قرار می‌گیرد. این قصر در قرن 12 میلادی ساخته شد تا سال 1800 بارها مورد بازسازی قرار گرفت و دستخوش تغییر شد. می‌توانید برای بازدید این قصر تاریخی و منحصر به فرد تور یک روزه ای ترتیب ببینید و از لحظات خود لذت ببرید.

تور مسافرتی

4) BUDA CASTLE، بوداپست

قلعه بوداپست به طور حتم یکی از زیباترین شاهکارهای معماری است که در طول عمرتان مشاهده کرده اید. این قلعه‌ی تاریخی، با شکوه خود توانسته به عنوان نماد این شهر شهرتی جهانی پیدا کند و همچنان نظر گردشگران تور مسافرتی بوداپست را به خود جلب کند. این قلعه توسط شاه بلا IV در قرن 13 احداث شد. ومنظره‌ی جالبی را در امتداد رودخانه‌ی دانوب ایجاد کرده .

بودا

5) SEGOVIA FORTRESS, SEGOVIA، اسپانیا

این قصر هم مانند دیگر قصرهای اسپانیایی کاربردی دفاعی داشته و توسط دو رودخانه احاطه شده است. اگر به این قصر سفر کردید و تور یک روزه ی خود را به آن اختصاص دادید به طور حتم می‌توانید از زندان مرکزی، محوطه سربازان و کاخ سلطنتی آن بازدید نمائید.

مقاصد گردشگری

6) PENA PALACE, SINTRA، پرتقال

به طور حتم این قصر هیچ شباهتی با قصرهای سلطنتی که در اروپا مشاهده می کنیم ندارد و بیشتر شبیه به قصرهایی است که در انیمیشن‌ها می‌بینیم. این قصر که جزو لیست برترین های یونسکو نیز هست در سال 1800 به عنوان اقامتگاه سلطنتی شاه فردیناند دوم در این محل احداث شده است. این سازه که در نوع خود منحصر به فرد است توانسته به عنوان یکی از آثار تاریخی و گردشگری در جنوب اروپا خود نمایی کند و هر روزه پذیرای انواع تور مسافرتی و تور یک روزه باشد.

مقاصد گردشگری

منبع: http://hamgardi.com

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir