جزئیات خبر

جاذبه های گردشگری ژاپن | معابدی رویایی در قاب طبیعت


به لطف گستردگی سیستم حمل نقل ژاپن این کشور بهشتی است برای همراه شدن با تور یک روزه. می‌توانید در عرض دو ساعت با سیستم قطار درون شهری از شمال تا جنوب آن را طی کنید و از جاذبه های گردشگری ژاپن دیدن.

499

به لطف گستردگی سیستم حمل نقل ژاپن این کشور بهشتی است برای همراه شدن با تور یک روزه.  می‌توانید در عرض دو ساعت با سیستم قطار درون شهری از شمال تا جنوب آن را طی کنید و از جاذبه های گردشگری ژاپن دیدن. اوساکا در این بین به عنوان بزرگ ترین شهر ژاپن، شهرتی فوق العاده در این کشور دارد. در این میان کیوتو به دلیل بهره مندی به معابد و عمارت‌های سلطنتی یکی از محبوب‌ترین نقاط گردشگری در ژاپن محسوب می شود و نقطه ای است رویایی برای گردشگران تور مسافرتی. به این ترتیب چه از مسافرین تور یک روزه باشید چه از علاقه مندان به انواع تور طبیعت گردی در ژاپن، می‌توانید تور مسافرتی فوق العاده را برای بازدید از جاذبه های گردشگری ژاپن تجربه کنید و همواره این کشور را به عنوان یک بهشت مسلم بر روی زمین به خاطر بیاورید. در ادامه سفری خواهیم داشت به جذاب‌ترین نقاط دیدنی این کشور با ما همراه باشید.

1) معابد و قصرهای کیوتو

می‌توانید در کمتر از نیم ساعت از اوساکا به کیوتو برسید. البته به شرط آنکه یک بلیط قطار سریع تهیه کرده باشید. این شهر مملوء از معابد و آثار تاریخی باستانی است. می‌توانید اول صبح به این شهر وارد شوید و با آخرین قطار به هتل محل اقامت خود باز گردید.این شهر جزو معدود شهرهایی است که از صدمات جنگ جهانی دوم در امان مانده.  کیوتو مملوء است از معابد فوق العاده خاص و زیبا و قصر‌های اشرافی . اگر در قالب تور مسافرتی به این شهر وارد شده اید می توانید از تک تک دقایق خود به بهترین نحو استفاده کنید. چراکه همواره مکانی باستانی و تاریخی در این شهر وجود دارد که بتوانید خودتان را در آن سرگرم کنید و محو زیبایی‌های آن شوید. کیوتو یکی از بلندترین معابد جهان را در خود جای داده. معروف‌ترین معبد این شهر با نام Kiyomizu Temple در یونسکو به ثبت رسیده و یکی از محبوب‌ترین دیدنی‌های شهر به حساب می‌آید. می‌توان همواره سیل عظیمی از گردشگران تور مسافرتی را در این شهر دید.
جاذبه های گردشگری ژاپن

2) Mount Koya

اگر با خودرو 2 ساعت در جهت جنوب اوساکا حرکت کنید. به سایت تفریحی باستانی مونت کویا خواهید رسید. می‌توانید در این محدوده یکی از معروف‌ترین محوطه‌های دینی مذهبی ژاپن را از نزدیک مشاهده کنید.این سایت تاریخی مملوء از مجسمه‌های بودا و معابد فوق العاده است. در حال حاضر این منطقه به عنوان یکی از سایت‌های مذهبی مورد بازدید عموم مردم از ژاپن قرار می گیرد از جهت دیگر جذابیت‌های این سایت به گونه ای است که نمی توان به اوساکا آمد و از این محوطه در قالب تور یک روزه بازدید نکرد.
معابد اپن

3) Historic Shirasagi Castle

اگر با خودرو در مسیر شرقی اوساکا حرکت کنید پس از طی کمتر از یک ساعت به بندری فوق العاده زیبا می‌رسید. هیمیجی یکی از شهرهای تاریخی ژاپن است. می‌توانید در قالب یک تور یک روزه از قصرهای تاریخی دیدن کنید، تور طبیعت گردی برای گشت گذار در طبیعت فوق العاده ی اطراف ترتیب دهید و از تورمسافرتی خود نهایت لذت را ببرید. قلعه ی معروف این شهر در قرن 14 میلادی در این محوطه احداث شد و توسط بنیاد یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.
جاذبه های گردشگری ژاپن

منبع: http://hamgardi.com

 

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir