جزئیات خبر

جاذبه های گردشگری مراکش | سفری کوتاه به این کشور زیبا


مراکش یکی از زیباترین کشورهایی است که در سالهای اخیر توانسته توجه توریست‌ها را از اقصی نقاط جهان را جلب کرده و به عنوان پایگاهی محبوب بین گردشگران شناخته شود.

545

مراکش یکی از زیباترین کشورهایی است که در سالهای اخیر توانسته توجه توریست‌ها را از اقصی نقاط جهان را جلب کرده و به عنوان پایگاهی محبوب بین گردشگران شناخته شود. در حال حاضر میتوان در هر فصلی شاهد ورود انواع تور مسافرتی به این کشور کوچک برای بازدید از جاذبه های گردشگری مراکش بود. مراکش در جهت شمالی غربی قاره‌ی آفریقا قرار گرفته و از گذشته به دلیل موقعیت استراتژیک خود همواره مورد حمله و تهاجم کشورهای دیگر قرار داشته. می‌توان گفت که این کشور مدت مدیدی را تحت تسلط و نفوذ امپراتوری روم و دولت‌های فرانسه و اسپانیا بوده. شاه محمد، سلطان مراکش در سال 1950 به صورت رسمی اعلام استقلال کرد و پس از آن این کشور کوچک آفریقایی مراتب شکوه و رشد خود را طی کرد و امروزه شاهد اهمیت آن در حوزه توریست و گردشگری هستیم. مراکش به دلیل جذابیت‌های خاص خود همواره مورد توجه آژانس‌های مسافرتی قرار داشته. می‌توانید در این کشور جوی صمیمی و سنتی را تجربه کنید. خرید از بازارچه‌های سنتی، صنایع دستی ، سرک کشیدن به رستوران‌های محلی مراکش همه و همه تور مسافرتی فوق العاده را برای شما رقم خواهند زد. در این بین این کشور جذابیت‌های تفریحی خاص خودش را دارد. از سواحل آرام و دنج گرفته تا مناطق کوهستانی و هوای مطبوع ، از کویر گرفته تا آثار باستانی و تاریخی، همه و همه مجموعه‌ای از بهترین‌ها را در اختیار مسافرین تور مسافرتی مراکش قرار داده اند. اگر در قالب تور مسافرتی به این کشور سفر کرده‌اید لازم است که از تمام نواحی آن بازدید کنید. در این بین به جاذبه های گردشگری مراکش سری خواهیم زد. ...

1) شهر مراکش

این شهر مملوء از جلوه‌های ناب و زیبا است. بخش قدیمی و سنتی شهر حال‌ و‌ هوایی دیگر دارد. می‌توانید در کوچه‌ها و خیابان‌های شهر قدم بزنید و با صحنه‌هایی جالب و زیبا روبه رو شوید. انواع و اقسام صنایع دستی، کنتراست خاص و ناب، اشیائی که دست فروشان در هر نقطه از شهر می‌فروشند، رستوران‌های محلی و طعم خارق العاده‌ی غذاهای مراکشی، بوی ادویه، کافه‌های دنج. توریست‌هایی که در قالب تورمسافرتی به مراکش سفر می‌کنند به دنبال همین جو صمیمی و سنتی به آن وارد می‌شوند. در این شهر خبری از مدرنیته و مرکز خرید‌های لوکس نمی بینید. به جایش در سنت، فرهنگ غنی و تمدن چند هزار ساله‌ی این مردم غرق می‌شوید و از لحظات تور مسافرتی خود لذت می‌برید.

2) شهر فاس

فاس به عنوان قدیمی‌ترین شهر در مراکش حال‌ و هوای خاص خودش را به گردشگران تورمسافرتی مراکش منتقل می‌کند. می‌توانید عمق فرهنگ مراکش را در این شهر مشاهده کنید. بافت سنتی شهر، درهای بزرگ چوبی، کنتراست رنگی فوق العاده، جوی سراسر هیجان و نشاط را در اختیار گردشگران تورمسافرتی مراکش قرار داده است.

3) شفشان

این شهر کوچک یکی از معروف‌ترین شهرهای مراکش است و در اکثر پوسترهای تبلیغاتی مراکش می‌توان اثری از آن را یافت. این شهر کوچک که در ارتفاعات کوهستانی مراکش واقع شده به شهر آبی معروف است. طبیعت و منظره‌ی فوق‌العاده از یک طرف و معماری رویایی و زیبا از طرف دیگر موجب شده‌اند که شفشان به عنوان یکی از پربازدید‌ترین شهرهای مراکش شناخته شود و همواره توسط انواع تورمسافرتی مورد بازدید قرار بگیرد. می‌توانید تورمسافرتی خود را به این شهر اختصاص دهید. از محیط آرام و آب‌وهوای مطبوع آن لذت ببرید و اقامتی سرشار از آرامش را در این شهر زیبای مراکشی تجربه کنید.

منبع: http://hamgardi.com

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir