جزئیات خبر

زیباترین شهرهای فرانسه | دهکده هایی که از بهشت آمده اند


یکی از فوق‌العاده ترین نقاطی که می‌توانید در فرانسه از آن لذت ببرید، روستاهای زیبا و شهرهای کوچک بی نظیر این کشور است.

501

یکی از فوق‌العاده ترین نقاطی که می‌توانید در فرانسه از آن لذت ببرید، روستاهای زیبا و شهرهای کوچک بی نظیر این کشور است. این روستاها به طور خاص می‌توانند محلی فوق العاده برای تمرد اعصاب آن دسته گردشگرانی باشند که فارغ از آثار باستانی، توریستی و گردشگری تنها برای گذراندن اوقاتی آرام به این کشور سفر می‌کنند، بنابراین اگر قصد دارید که چند روزی را به دور از هیاهوی شهر و مدرنیته در محلی ساکت و به دور از دغدغه سپری کنید، با همگردی در این مقاله همراه شوید.

فرانسه

 1) Collioure

این شهر فوق العاده کوچک و دیدنی حال‌ و هوای مدیترانه ای دارد. این شهر در اوایل قرن بیستم یکی از محبوب‌ ترین نقاط برای اقامت هنرمندان و قشر روشنفکر فرانسه به حساب می‌آمد، به طوری که می‌توانید رد پایی از مناظر بکر و فوق العاده دیدنی این شهر کوچک را در تابلوهای نقاشی برخی هنرمندان پاریسی مشاهده کنید.

فرانسه

 2) Bonifacio

این شهر کوچک و صمیمی بر فراز صخره‌های ساحلی Corsica بنا شده است. این منطقه از محبوب‌ ترین نواحی روستایی و محلی در فرانسه محسوب می‌شود و به خصوص در فصل تابستان مورد بازدید انواع تورمسافرتی و تورطبیعت گردی قرار می‌گیرد، از جهت دیگر می‌توانید با برخی آثار باستانی تاریخی در این محدوده روبه رو شوید. به طور حتم بازدید از این شهر فوق العاده در قالب تورمسافرتی برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

فرانسه

 3) Castelnou

Castelnou به عنوان یکی از زیباترین دهکده‌های فرانسوی همواره طرفداران خود را از بین گردشگران تورمسافرتی فرانسه جذب می‌کند. این روستا با بیش از 341 سکنه یکی از فوق العاده ترین روستاهای فرانسه از نظر منظره ی طبیعی و همچنین ساختار و معماری است. قدمت این روستای زیبا به قرن 10 میلادی می رسد و کلیسای بی نظیر سنت ماری را که متعلق به قرن 13 می باشد را در خود جای داده است.Castelnou  در حال حاضر به عنوان یکی ازمحبوب ‌ترین نواحی روستایی فرانسه میزبان گردشگران تورمسافرتی از اقصی نقاط دنیا است.

فرانسه

 4) Ansouis

این ناحیه از آنچنان شهرتی در بین گردشگران و مسافرین تورمسافرتی فرانسه برخوردار نیست، اما به طور حتم کوهنوردان فرانسوی به خوبی با حال‌ و هوای آن آشنایی دارند. می‌توان از روستا منظره‌ی فوق العاده‌ی رودخانه‌ی دورانس را مشاهده کرد و محو جذابیت و زیبایی مناظر اطراف شد، از جهت دیگر دیوارهای سنگی که اطراف شهر به چشم می ‌خورند و قدمت آنها به قرن 10 میلادی می‌رسد، حاکی از تاریخی بودن این روستای فوق العاده زیبا می باشد. این روستا به لحاظ تولید سرامیک های اعلای خود در فرانسه مشهور است، از جهت دیگر طبیعت بکر و آرام Ansouis آن را به عنوان مقصدی عالی برای مسافرین تورمسافتی  یا تورطبیعت گردی بدل کرده است.

فرانسه

منبع: http://hamgardi.com

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir