جزئیات خبر

افزایش پروازهای مستقیم بین تهران و نجف در ایام اربعین


شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرد که به منظور خدمات رسانی بهتر و اعزام تعداد بیشتری از زائرین حسینی به راهپیمایی عظیم اربعین در کربلا پروازهای فوق العاده مستقیم بین تهران- نجف را به چهار پرواز در روز افزایش داده است.

171

شرکت هواپیمایی یاد شده با توجه به افزایش حجم تقاضا برای سفر هوایی به مقصد عراق، روزانه چهار پرواز مستقیم به مقصد نجف اشرف با هواپیمای ایرباس ٣٢٠ از فرودگاه امام خمینی (ره ) انجام می شود.
نخستین پرواز شرکت مزبور به مقصد نجف اشرف امروز ساعت ۹و ۳۰ دقیقه انجام شده و پروازهای بعدی نیز تا هفتم آذرماه طبق ساعتهای تعیین شده در صبح، عصر و شب انجام خواهد شد.

همچنین پروازهای هواپیمایی آسمان در روزهای ٢٥ و ٢٦ آبان ماه و نیز دوم و سوم آذرماه به روزی پنج پرواز افزایش پیدا خواهد کرد تا زائرین بیشتری بتوانند به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در کربلا برسند.

روابط عمومی این شرکت هواپیمایی اعلام کرد: براساس رسالت صنعت هوایی در چارچوب خدمت رسانی به مسافران و زائران حسینی در ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، قیمت پروازهای تهران- نجف - تهران طبق تعرفه سازمان هواپیمایی کشوری به زائران عرضه می شود.

نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای هوایی برای انتقال زائران ایرانی به عراق در ایام اربعین حسینی از تهران و سایر شهرهای ایران به غیر از مشهد مقدس یازده میلیون ریال ( یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان ) تعیین و قیمت یک سره آن ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال است.

قیمت بلیت رفت و برگشت شرکت های هوایی از مشهد به نجف و بغداد و بالعکس نیز ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال ( یک میلیون و ۳۵۰ هزارتومان) قیمت گذاری و انجمن شرکت های هواپیمایی تاکید کرده است که هموطنان بلیت رفت و برگشت خود را از ایران تهیه کنند.

منبع: دنیای سفر

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir