جزئیات خبر

معروف‌ ترین سواحل دبی | تماشای زیبایی دردبی


به طور حتم سواحل دبی یکی از هیجان انگیز ترین بخشهای تور دبی شما خواهند بود. این سواحل ناب می توانند روزها شما را به خود مشغول کنند و با حجم بالایی از تفریحات و امکانات خاص و ویژه توریک روزه ی فوق العاده را برای شما فراهم بیاورند.

967

به طور حتم سواحل دبی یکی از هیجان انگیز ترین بخشهای تور دبی شما خواهند بود. این سواحل ناب می توانند روزها شما را به خود مشغول کنند و با حجم بالایی از تفریحات و امکانات خاص و ویژه تور یک روزه ی فوق العاده را برای شما فراهم بیاورند. سواحل دبی جدای از جذابیت های طبیعی مرکزی هستند برای انجام ورزش های آبی و تفریحات سرگرم کنند و خاص دیگر این سواحل با مدرن ترین متد‌های روز دنیا طراحی شده اند و موقعیت فوق العاده را به گردشگران تور دبی ارائه می دهند.

سواحل دبی

1) Club Joumana

این ساحل تنها 15 دقیقه با منطقه‌ی Dubai Marina فاصله دارد. در این منطقه ساحلی فوق العاده و وسیع را در اختیار خواهید داشت. می‌توانید از باغ بزرگی که در این ساحل طراحی شده لذت ببرید و تور یک روزه ی فوق العاده را در طول تور دبی خود تجربه کنید. در این مجتمع تفریحی 3 استخر تمام عیار به گردشگران تور دبی اختصاص داده شده. می‌توانید از انواع و اقسام خدمات و سرویس های تفریحی در این مجموعه بهره مند شوید و از ساحل گردی خود کمال استفاده را ببرید.

سواحل دبی

2) Club Mina

این کلاب جزو معروف‌ترین مجموعه‌های ساحلی دبی است. می‌توانید با ورود به این مجموعه از 5 استخر فوق العاده مجهز بهره مند شوید. از جهت دیگر لیستی کامل از وسائل تفریحی و سرگرم کننده در ساحل انتظار شما را می‌کشد. امکاناتی از قبیل زمین تنیس، باشگاه بدن سازی، زمین بسکتبال و انواع تفریحات و ورزش های آبی که می توانید حد اکثر استفاده را از آنها ببرید را در این کلاب در دست خواهید داشت. به طور حتم سفر به این مجموعه‌ی ساحلی می تواند از جالب ترین بخش های تور دبی شما محسوب شود.

دبی

3) Dubai Marine Beach Resort & Spa

این کلاب ساحلی جدای از وسعت و امکانات خود نیمی از شهرتش را مدیون منطقه است که در آن واقع شده. ساحل با قرار گرفتن در سایت گردشگری جمیرا 1 به عنوان یک دهکده‌ی گردشگری لوکس شناخته می شود. می توان گفت که ورودی ساحل انقدرها گران قیمت نیست اما در صورت استفاده از وسائل تفریحی لازم است که مبلغ قابل توجهی را پرداخته کنید. در این ساحل 3 استخر فوق العاده را در اختیار خواهید داشت از جهت دیگر زمین تنیس، محوطه‌ی بازی کودکان و دیگر امکانات در اختیار گردشگران تور دبی قرار می گیرد.

دبی

4) Nasimi Beach

اگرچه این مجموعه به صورت اختصاصی یک سایت ساحلی نیست اما می‌توانید از امکانات بی نظیر آن به نحو احسنت استفاده کنید. از صندلی‌ها و تخت‌های آفتابی گرفته تا رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها همه و همه تور یک روزه‌ی فوق العاده را برایتان رقم می زنند. می توانید در کنار قدم زدن در ساحل زیبای این منطقه خریدی دلچسب و فوق العاده داشته باشید بوتیک های این منطقه جزو معروف‌ترین های دبی هستند و همواره مورد توجه گردشگران تور دبی قرار می گیرند.

دبی

منبع: http://hamgardi.com

Copyright © 2016-2017 goldentour.ir